fbpx Scroll to top

seo

seo

bursa seo hizmeti

seo nedir?

arama motorlarının kuralları çerçevesinde, web sitesinin anahtar kelimelerinde üst sıralara çıkması için yapılan iyileştirme çalışmalarının bütünüdür.

Site içi ve site dışı seo çalışması olarak iki yönlü iyileştirme yapılmaktadır.

Arama motorlarının güncel kriterlerine yönelik düzenli olarak yapılması gereken bir çalışmadır. Seo çalışmasının temelini arama motorlarının izlediği indexleme ve önem verdiği kurallara göre optimize etmek oluşturur.

koza interaktif, ürün ve hizmetlerinize yönelik oluşturacağımız anahtar kelimelerinize göre seo çalışması planı hazırlar ve ücretlendirir. anahtar kelimenizin aranma hacmi ve rekabeti ne ölçüde yüksek ise seo çalışmasının kapsamı, süresi ve ücretlendirmesi o ölçüde belirlenmektedir.

her web sitesi belirli anahtar kelime grubuna yönelik olarak seo çalışmasıyla güçlendirilse de, aynı web sitesinde farklı kelime gruplarına odaklı seo çalışmalarıda yapılabilmektedir.

web sitenizi anahtar kelimelerinizde üst sıralara yükseltmek için harekete geçme zamanı diyorsanız bizimle iletişime geçebilir yada fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

seo çalışması anahtar kelime reklamlarına karşılık uzun vadede daha hesaplı bir yöntemdir. reklam, ücret ödediğiniz sürece sizi üst sırada gösterir, seo ise belirli bir süre sonrasında üst sıralara yükselmenizi ve yerinizi korumanızı sağlar.

bursa seo
seo

seo ücret garantisi

seo çalışmasında ilk sıra garantisi vermek mümkün değildir, ayrıca etik değildir. ancak seo çalışması için ödediğiniz ücret koza interaktif web ajansında garanti altındadır. anahtar kelimeleriniz için ödediğiniz ücret karşılığında yükselme garantisi veriyoruz. yükselme sağlanmaması halinde, çalışma tamamlandığında yükselme sağlanana kadar ücretsiz olarak seo çalışmalarınızı yürütmeye devam ediyoruz.

seo hizmeti için neden bizi tercih etmelisiniz?

  • seo çalışmalarımızı aylık olarak yada tek seferlik olarak ücretlendirebiliyoruz. ancak hemen her sektörde artan rekabet sonra genellikle aylık ücretlendirme yöntemini kullanıyoruz.
  • belirlenen süre boyunca plan dahilinde çalışmamızı yürütüyor ve size çalışmanız ile ilgili raporlar hazırlıyoruz.
  • anahtar kelime rekabetine göre fiyat ve seo hizmet planı çalışması yapıyoruz.
  • her seo çalışması için çalışma öncesi site analizini ücretsiz olarak yapıyoruz.
  • çalışma öncesi ve sonrası durum analizi yapıyoruz.
  • küçük bütçeler ile uzun soluklu yada büyük bütçeler ile kısa sürede sonuç alabileceğiniz, size özel plan hazırlıyoruz.