fbpx Scroll to top

mobil web sitesi

mobil web sitesi nedir?

mobil web sitesi tasarımı, cep telefonundan internet sitesine girildiğini otomatik algılayarak, mobil site adresine yönlendirilir. mobil site ise m.siteadi.com şeklinde bir subdomainde tutulur.

mobil web sitenize gelen ziyaretçi sitenizi cep telefonu ekran boyutu ne ise ona uygun şekilde görüntüler. mobil web sitelerinin responsive tasarım ile en önemli farkı tamamen mobil olarak hazırlanmasıdır. bu sayede web sitenizdeki slayt, menüler, içerikler, resimler ve reklamlar gibi her unsur modifiye edilerek cep telefonu ekran boyutlarında en düzgün ve erişilebilir şekilde kullanım için hazırlanır.

mobil web sitesi ne zaman tercih edilmelidir?

eğer daha önce mobil uyumlu olmayan bir web sitesi yaptırmış iseniz ve yeni responsive bir tasarım yaptıracak bütçeniz yok ise hali hazırda yayında olan web sitenize ek olarak tercih edebilirsiniz.

mobil web sitesi

mobil web sitesi fiyatları

özgün tasarım bir web sitesi için nasılki liste fiyatı belirlenemiyorsa mobil web sitesi içinde liste fiyatı vermek doğru olmaz. fakat ortalama bir web sitesi için (ana sayfa, hakkımızda, referanslar, ürünler, iletişim) yaklaşık alabileceğiniz teklif aşağıdaki şekildedir.