Bursa Web Tasarım Ajansı

KOZA İnteraktif Bursa Web Tasarım Ajansı olarak, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiyeye yönelik web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi, seo hizmeti ve sosyal medya yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Web tasarım ajansı faaliyetlerimizde web sitesi tasarımı yan..

Bursa Web Tasarım Ajansı

KOZA İnteraktif Bursa Web Tasarım Ajansı olarak, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiyeye yönelik web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi, seo hizmeti ve sosyal medya yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Web tasarım ajansı faaliyetlerimizde web sitesi tasarımı yanı sıra web sitesi yönetimi, hosting hizmeti, grafik tasarım desteği ile müşterilerimize düzenli hizmetler sunmaktayız.

Bursa Web Tasarım Ajansı

Müşterilerimiz ajansımızı genellikle Bursa web tasarım ajansı ve web sitesi yapan firmalar araması ile bulmaktadır. Bursada web sitesi yapan firmalar arasında olan firmamız, wordpress tabanlı web sitesi tasarımı, hazır tema düzenlemesi ve özel yazılım ile özgün tasarımlı web sitesi hazırlamaktadır.

Web sitesi firmanızın satış, pazarlama ve tanıtımına katkı sağlamakta ve ürün/hizmetlerinize yönelik 7/24 erişilebilirliği sayesinde kesintisiz bilgi kaynağı görevi görmektedir. Web sitesi yapan firmalar özellikle hazırladıkları tasarımlarda hız testlerine gün geçtikçe daha fazla önem vermektedir. Zira google gibi otoriteler tarafından web sitesi hızı arama sonuçlarında yükselme kriteri olarak görülmektedir. Bir web sitesi tasarımı hız gibi bir çok faktöre bağlı olarak hazırlanmalıdır. Bunlardan ilk sırada olması gereken kriterin "kullanıcı deneyimi" olduğunu düşünmekteyiz. Kullanıcı deneyimi dikkate alınarak hazırlanmış web sayfası firmanızı ziyaretçilerinize sizi rakiplerinizde ayıran bir deneyim sunacaktır.

Bursa Web Tasarım Fiyatları

Bursa Web tasarım firmaları genellikle paket fiyatlara bağlı kalmaksızın fiyat politikası izlemektedir. Bunun en temel sebebi web sitesi tasarımında sabit bir standartın olmamasıdır. Ayrıca web tasarım işi emek yoğun bir hizmet olması sebebiyle web tasarım firmalarının sunmuş olduğu fiyatlar farklılık gösterebilimektedir. Her firma sunduğu hizmet kalitesine, hizmelerin devamlılığına ve işin mahiyetine göre web sitesi tasarımı fiyatları belirlemektedir.

Web Sitesi Paket Fiyatları

Web tasarım hizmetini belirli paketler dahilinde sunan firmalar, hosting özellikleri, sayfa sayısı, eklenti özellikleri gibi bir takım kriterlere bağlı fiyat politikası belirlemektedir. Günümüzde genellikle 75,00 TL ile 2.500,00 TL arasında değişen web tasarım paket fiyatları bulunmaktadır. Aradaki fiyat uçurumu kesinlikle hizmet farkınıda göstermektedir. 75,00 TL'ye satın aldığınız bir hizmet 2.500,00 TL'ye alacağınız bir hizmetten çok daha kalitesiz yada bir çok eksiği bulunan bir web tasarım hizmeti olacaktır.

Web tasarım hizmetinde fiyat / performans analizi iyi yapılmalıdır. Bir web tasarım ajansı ile çalışmaya başlamadan önce referanslarını inleyerek alacağınız teklif üzerinden fiyat / performans analizi yaparak bir karar vermeniz yerinde olacaktır.


Bursa Web Tasarım Ajansı başlıklı blog 05-05-2018 12:24 tarihinde Koza Web tarafından eklendi.

 SON PAYLAŞILAN YAZI  

Bursa Web Tasarım

KOZA İnteraktif Bursa Web Tasarım Ajansı olarak, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiyeye yönelik web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi, seo hizmeti ve sosyal medya yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Web tasarım ajansı faaliyetlerimizde web sitesi tasarımı yan.. REFERANSLARIMIZDAN 
Menese Tekstil

Menese Tekstil

Polyester iplik, renkli iplik, fantezi ve sim iplik çeşitleriyle tekstil imalat sektörüne hitap etmekte olan Menese Tekstil kurumsal web sitesi tasarımı projemiz.

Verilen Hizmetler;
Özgün Web Sitesi Tasarımı