Google Mobil Uyumluluk Güncellemesi

Google Mobil Uyumluluk Güncellemesi 21 Nisan 2015 tarihinde gerçekleşmişti. Google’ın bu güncellemesi ile birlikte mobil uyumlu web siteleri mobil uyumu olmayan web sitelerine oranla daha üst sıralarda yer alacak...

Google Mobil Uyumluluk Güncellemesi

Google Mobil Uyumluluk Güncellemesi 21 Nisan 2015 tarihinde gerçekleşmişti. Google’ın bu güncellemesi ile birlikte mobil uyumlu web siteleri mobil uyumu olmayan web sitelerine oranla daha üst sıralarda yer alacak.

Mobil Kullanım = Mobil Site

Google artan mobil internet kullanımı ile birlikte kişi ve firmalara web sitesi tasarımları için mobil uyumu zorunlu hale getirdi diyebiliriz. Ne kadar iyi bir web siteniz olursa olsun arama motorlarında yer almıyorsanız yada birincil anahtar kelimelerinizde üst sıralara çıkamıyorsanız web sitenizden yeterli verim alamazsınız.

Responsive tasarım ile bir adım önde olun!

Google’ın yapmış olduğu bu güncelleme ile birlikte mobil uyum (responsive) üst sıralara çıkabilmeniz için bir kriter oldu. Rakip firmaların internet sitesi mobil uyumlu değil ise rakiplerinizden bir adım önde olma fırsatı da diyebiliriz.

İster responsive (tüm ekran boyutlarına duyarlı), ister ayrı mobil siteniz olsun bu anlamda bir fark yok. Eğer web siteniz daha önce yapılmış ve mobil uyum içermiyorsa yeni bir web sitesi yaptırmanıza da gerek yok. Dilerseniz hali hazırda yayında olan web sitenizde hiç bir kesinti ve değişiklik olmadan ayrıca bir mobil site yaptırabilir ve cep telefonundan gelen trafikleri bu mobil sitenize yönlendirebilirsiniz.

KOZA İnteraktif web tasarım ajansı mobil uyumlu (responsive) web sitesi tasarım hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için kurumsal web tasarım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Google Mobil Uyumluluk Güncellemesi başlıklı blog 19-07-2015 17:49 tarihinde Koza Web tarafından eklendi.

 SON PAYLAŞILAN YAZI  

Bursa Web Tasarım

KOZA İnteraktif Bursa Web Tasarım Ajansı olarak, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiyeye yönelik web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi, seo hizmeti ve sosyal medya yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Web tasarım ajansı faaliyetlerimizde web sitesi tasarımı yan.. REFERANSLARIMIZDAN 
Hane İnşaat

Hane İnşaat

Hane Yapı İnşaat sosyal medya yönetimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Yönetimini yaptığımız sosyal medya kanalları: facebook ve google işletme sayfası.

Verilen Hizmetler;
Facebook ve Google Plus Sosyal Medya Yönetimi