Web site tasarım fiyatları

Web site tasarım fiyatları istek ve ihtiyaçlarınıza ayrıca web sitesi tasarımı firmasının fiyat politikalarına bağlı olarak değişebilmektedir. Web sitesi t..

Web site tasarım fiyatları

Web site tasarım fiyatları istek ve ihtiyaçlarınıza ayrıca web sitesi tasarımı firmasının fiyat politikalarına bağlı olarak değişebilmektedir.

Web sitesi tasarımı fiyatlarında müşteri istek ve ihtiyaçları

Öncelikle internet üzerinden satış yapılabilen bir eticaret sitesimi yoksa kurumsal firma ve ürün tanıtımı yapılan bir internet sitesimi istiyorsunuz buna karar vermelisiniz.

Eğer web siteniz üzerinden satış yapmayı planlıyorsanız eticaret sistemini tercih etmeniz yerinde olacaktır. Kurumsal web sitesi mantığında tasarlanmış bir web sitesinde online satış yapmak hem sistemsel olarak hemde ziyaretçilerinize yaşatacağı zorluklar nedeniyle tavsiye edilmemektedir.

Online satış yapmayı planlamıyor iseniz, kurumsal tanıtım sitesine ihtiyacınız var demektir. Kurumsal web site tasarımı fiyatlarının belirlenmesi için yine bir takım istek ve ihtiyaçlarınızın analiz edilmesi gerekmektedir.

Bu noktada öncelikle responsive (tüm ekran boyutlarına duyarlı) bir tasarım tercih etmeniz faydalı olacaktır, dünya arama motoru devi google’ın nisan 2015’te duyurduğu mobil uyum gerekliliği ile ilgili yazımızı okuyabilir ve responsive tasarımın faydalarını daha net anlayabilirsiniz.

Sonrasında sitenizi yönetebileceğiniz bir panel ihtiyacınız varmı buna karar vermelisiniz. Eğer web sitenizde sık güncelleme yapmayacaksınız yönetim paneline ihtiyacınız olmayacaktır. Fakat günlük yada haftalık güncelleme gerektiriyorsa mutlaka yönetim panelli bir web sitesine ihtiyacınız var demektir.

Ve son olarak en önemli noktalardan biriside tasarımsal olarak ne istediğinizdir. Bunu örnek siteler üzerinden giderek tasarımcınıza fikir verebilir, eskiz çalışmalarıyla bir şablon ortaya koyabilir yada logo ve renkleriniz ile birlikte tasarımsal beklentilerinizi anlatarak ifade edebilirsiniz.

Müşteri istek ve ihtiyaçları belirlendikten sonra oluşan projeye yönelik tasarımcınızın önerileride olacaktır, son olarak bu önerileri değerlendirip web sitenizin fiyat teklifini web tasarım firmasından alabilirsiniz.

Web sitesi fiyatları tasarımcı firma fiyat politikasına göre de değişebilmektedir. Aynı özelliklerde bir site için iki farklı firma bir biriyle alakasız değişik teklifler sunabilir. Buradaki en temel fark web tasarım ajansının satış sonrası hizmetleri, kaliteli host sağlaması ve tanınmışlık olmaktadır.

Büyük reklam bütçeleri ile müşteri sağlayan firmalar bu noktada fiyatlarınıda yüksek tutabilmektedir. KOZA İnteraktif olarak müşterilerimize yine müşterilerimizin tavsiyeleri yoluyla ulaşmaktayız, büyük reklam bütçeleri oluşturup bu maliyetleri müşterilerimize yansıtmamaktayız.


Web site tasarım fiyatları başlıklı blog 01-11-2015 17:46 tarihinde Koza Web tarafından eklendi.

 SON PAYLAŞILAN YAZI  

Bursa Web Tasarım

KOZA İnteraktif Bursa Web Tasarım Ajansı olarak, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiyeye yönelik web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi, seo hizmeti ve sosyal medya yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Web tasarım ajansı faaliyetlerimizde web sitesi tasarımı yan.. REFERANSLARIMIZDAN 
Aktaryum

Aktaryum

Aktaryum Aktar ve Baharat E-ticaret Sitesi Bursa

Verilen Hizmetler;
E-ticaret Sitesi