100 TL’ye ucuz web sitesi olurmu?

100 TL Elbette sembolik bir rakam, internette 50 TL’den başlayan fiyatlar bulabilmek mümkün. Peki ne kadar doğru olur bu şekilde ucuz web sitesi tasarımı ..

100 TL’ye ucuz web sitesi olurmu?

100 TL Elbette sembolik bir rakam, internette 50 TL’den başlayan fiyatlar bulabilmek mümkün.

Peki ne kadar doğru olur bu şekilde ucuz web sitesi tasarımı satın almak?

Öncelikle nasıl bu kadar ucuza satılabildiğini açıklayalım, her web site tasarım firmasının bir satış politikası vardır, satış politikalarını sürümden kazanmak doğrultusunda belirleyen firmalar öncelikle yönetim paneli olan bir şablon çıkartırlar ve çeşitli renk kombinasyonları ile tema sayılarını arttırarak seçenekler sunarlar, her müşteri bu temalar arasından bir tercih yapar ve satın alır. Dolayısıyla aynı tema birden çok kişiye satılır. Sistem ise tektir, kişinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmaz yada değiştirilmez, genel kurallar ve ihtiyaçlar dikkate alınarak hazırlanır ve herkes aynı sistemi kullanır.

Kısaca web tasarım firması bir şablon hazırlar ve ve bu şablonu birden fazla müşterisine satar. Bu sayede her müşterisi için farklı çalışma yapma ihtiyacı olmaz, müşteri ödemeyi yaptıktan sonra dakikalar içerisinde web sitesi kurulumu yapılarak teslim edilir.

Fiyatı ne olursa olsun önemli olan ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu? ve Firmanızı internette yeterince iyi temsil edebilecek mi? bu soruları sorduğunuzda cevabınız olumlu ise elbette bu sistemleri kullanmanızda bir sakınca yoktur.

Her firma web sitesi yaptırabilir ancak her firma anahtar kelimeleri nezdinde arama motorlarında üst sıralarda yer almaz. Bunu sağlayan firmaları incelediğinizde web sitesine ne denli önem verdiklerini göreceksiniz. Bu sadece bir unsur, aslında bir çok unsura bağlı olarak ucuz web sitesi yerine ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilen, özgün tasarıma sahip ve yenilenen gelişen bir kod yapısına sahip web sitesi tercih etmeniz daha doğru bir adım olacaktır.

Nasıl ki mağazanızın vitrinine özen gösteriyorsanız web sitenizinde internetteki vitrininiz olduğunu unutmamalısınız.

Vitrin ne kadar ilgi çekici olursa firmanızın imajıda o kadar kaliteli olur.


100 TL’ye ucuz web sitesi olurmu? başlıklı blog 16-10-2015 14:20 tarihinde Koza Web tarafından eklendi.

 SON PAYLAŞILAN YAZI  

Bursa Web Tasarım

KOZA İnteraktif Bursa Web Tasarım Ajansı olarak, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiyeye yönelik web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi, seo hizmeti ve sosyal medya yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Web tasarım ajansı faaliyetlerimizde web sitesi tasarımı yan.. REFERANSLARIMIZDAN 
Çağ Çevre Mühendislik

Çağ Çevre Mühendislik

Tesis yerinin belirlenmesi aşamasından başlayarak, tesisin kurulması, faaliyete hazır hale gelmesi ve işletmeye alınması olmak üzere her aşamada, ilgili mevzuat çerçevesinde gereken izin,onay ve ruhsatların alınması sürecinde proje/faaliyet sahiplerine destek hizmeti veren Çağ Çevre Danışmanlık web tasarım hizmeti firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak hazırlanmıştır.

Verilen Hizmetler;
Özgün Web Sitesi Tasarımı, Yönetim Paneli