Google Arama Sonuçlarında Harita

Google’da yaptığımız arama sonucunda bazı firmaların arama sonuçlarının sağ tarafında haritasının göründüğü dikkatinizi çekmiştir. Bu harita google maps..

Google Arama Sonuçlarında Harita

Google’da yaptığımız arama sonucunda bazı firmaların arama sonuçlarının sağ tarafında haritasının göründüğü dikkatinizi çekmiştir.

Bu harita google maps (haritalar) üzerinde yapılan bir işaretleme sayesinde çıkmaktadır, google haritalarda işaretlemenizi yaptıysanız iş artık google’a kalmıştır, firmanız ile en alakalı kelimede (genellikle firma adı) yazılıp arama yapıldığında sizinde haritanız arama sonuçlarının sağ tarafında görünecektir.

Google haritalara yer ekleme – kayıt yazımızı inceleyerek sizde kolaylıkla google maps’te yer işaretlemesi yapabilirsiniz.

Google haritalara yer eklemek için öncelikle bir google hesabınızın olması gerekmektedir.

Eğer işletmeniz için google sayfası oluşturmuş iseniz, oluşturduğunuz sayfanın “yerler” yani yer işaretlemesi olmasına dikkat ediniz. Bunun yerine bir marka sayfası yada google+ profili oluşturmuş iseniz yer işaretlemesi yapamazsınız.


Google Arama Sonuçlarında Harita başlıklı blog 15-10-2015 19:15 tarihinde Koza Web tarafından eklendi.

 SON PAYLAŞILAN YAZI  

Bursa Web Tasarım

KOZA İnteraktif Bursa Web Tasarım Ajansı olarak, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiyeye yönelik web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi, seo hizmeti ve sosyal medya yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Web tasarım ajansı faaliyetlerimizde web sitesi tasarımı yan.. REFERANSLARIMIZDAN 
Obenas Asansör

Obenas Asansör

Obenas Asansör Kurumsal web tasarım responsive (tüm ekran boyutlarına duyarlı) olarak hazırlanmıştır.

Verilen Hizmetler;
Tam Ekran Web Sitesi Tasarımı