Google Haritalara Yer Ekleme – Kayıt

Google haritalara yer eklemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Ancak yer işaretlemesi posta yolu ile gönderilen kod ile onaylanması gerekmektedir..

Google Haritalara Yer Ekleme – Kayıt

Google haritalara yer eklemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Ancak yer işaretlemesi posta yolu ile gönderilen kod ile onaylanması gerekmektedir. Bu kod ortalama 2 hafta içerisinde belirttiğiniz adrese gönderilir, bu nedenle adresinizi yazarken dikkatli olunuz ve tam adresi yazdığınızdan emin olunuz.

  • İlk olarak Google Bussines sayfasına gidin.
  • Ardından Google!a taşının butonuna tıklayın.
Google haritalara yer ekleme
  • Açılan sayfada arama alanına işletmenizin tam adını yazın ve aratın.
Google haritalara yer ekleme
  • Bunların hiç biri eşleşmiyor uyarısının altında İşletmenizi ekleyin bağlantısı çıkacaktır, bu bağlantıya tıklayın.
Google haritalara yer ekleme
  • Yada Ad ve Adresi doğru girdim Tüm işletme ayrıntılarını kendim girmek istiyorum seçeneğine tıklayın ve devam edin.
Google haritalara yer ekleme
  • Açılan sayfada işletmenize ait bilgileri gireceğiniz bir form açılacaktır. Bu formda bulunan tüm alanları doldurun ve devam butonuna tıklayın.
Google haritalara yer ekleme
  • İşaretçi konumu düzenleyin uyarısı çıkacaktır, harita üzerinde yer alan işretçiyi mouse ile tutup sürükleyerek işletmenizin tam konumuna getirin ve devam butonuna tıklayın.
Google haritalara yer ekleme
  • İşletmem şu bölgedeki müşterilere ürün ve hizmet sunmaktadır şeklinde bir sayfa açılacaktır. Bu alana işletmenizin hizmet verdiği bölgeleri girin ve devam butonuna tıklayın.
  • İşletmenizi Google’da yönetebilmeniz için bir Google+ sayfası oluşturmamız gerekli. Lütfen şu bilgileri onaylayın şeklinde bir uyarı sayfası açılacaktır. Bu sayfadaki “Bu işletmeyi yönetmeye yetkiliyim” seçeneğini işaretleyin ve devam edin. Açılan sayfada Google sayfanızı oluşturduğunuzda işletmeniz goolge haritalara da eklenmiş olacaktır.
Google haritalara yer ekleme

Google doğrulama kodunuz 1-2 hafta içerisinde işletme bilgilerinizi girerken vermiş olduğunuz işletme adresine gönderilecektir. Google doğrulama kodunuz geldiğinde işletme sayfanıza girin üst kısımda doğrulama kodunu gir uyarısı çıkacaktır, bu kısımdan doğrulama kodunuzu girebilirsiniz.


Google Haritalara Yer Ekleme – Kayıt başlıklı blog 19-07-2017 18:21 tarihinde Koza Web tarafından eklendi.

 SON PAYLAŞILAN YAZI  

Bursa Web Tasarım

KOZA İnteraktif Bursa Web Tasarım Ajansı olarak, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiyeye yönelik web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi, seo hizmeti ve sosyal medya yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Web tasarım ajansı faaliyetlerimizde web sitesi tasarımı yan.. REFERANSLARIMIZDAN 
Durmaz Temizlik

Durmaz Temizlik

Durmaz temizlik eticaret sitesi Bursa yeşilyaylada ki mağazasını internette 7/24 bir mağaza açarak daha fazla müşteriye ulaşıyor.

Verilen Hizmetler;
E-ticaret Sitesi