Web Tasarım Konusunda Şirketlere İpuçları

Web tasarım günümüzde şirketlerin kaderlerini belirleyen bir noktaya gelmiştir. Geleceğin büyükleri arasında yer almak dijital yöntemler sayesinde çok daha..

Web Tasarım Konusunda Şirketlere İpuçları

Web tasarım günümüzde şirketlerin kaderlerini belirleyen bir noktaya gelmiştir. Geleceğin büyükleri arasında yer almak dijital yöntemler sayesinde çok daha kolay bir hal almıştır. Siz de birinci sınıf bir marketing yönetimine adım atarken dikkat etmeniz gereken başlıklardan ilki tasarımdır.

Şirketinizin geleceği açısından tasarımda dikkat etmeniz gereken 5 nokta

  1. Özgünlük; konusu bir şirketin web sitesinin sahip olması gereken en önemli konudur. Web tasarımızı yeni nesil bir kartvizit olarak düşünün. Şirketinizin duruşunu ve markanızın farklılığını ortaya koyması gerekmektedir. Sizi piyasadaki rakiplerinizden ayıran ne? Neden müşteri sizi tercih etmeli sorusuna cevap vermelidir.
  2. Web site tasarımı dinamik ve statik tasarımlar olarak ele alınmaktadır. Sizin içinde olduğunuz sektörün bu tasarımlardan hangisine ihtiyacı olduğuna karar vermek sizin işiniz. Sürekli güncelleme gereken, ürün portföyü geniş olan sektörlerde dinamik tasarımların kullanılması gerekmektedir. Ürün katalogu belli ve değişme imkânı düşük olan sitelerde statik site tasarımları tercih edilebilir. Fakat günümüzde dinamik tasarımlar özellikle arama motorları açısından daha kullanışlı olduğu için tercih edilmelidir.
  3. Sitenizi ürünleriniz ile alakalı boş bilgiler ve resimlere boğmayın. Aradığı ürünü bulup sizin ile hemen iletişime geçecek gibi tasarlanan bir site çok daha işlevsel olacaktır. Uzmanlarımız Bursa’da yıllardır sektörün bu tarz ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.
  4. Web tasarım firmanız için bir imaj tazeleme fırsatı da olabilmektedir. Şirketlerinin yaşadığı geçiş dönemlerini, değişikleri tasarım sayesinde müşterilerinize aktarma fırsatınız doğacaktır. Bu yüzden sizin dilinizden koşuna, sizin gibi düşünene ve size müşteri değil çözüm ortağı olarak bakan şirketleri tercih edin. Firmamız sizin çözüm ortağınız olmaya ve sizi geleceğe hazırlamaya taliptir.
  5. Web site tasarımı profesyonel bir iştir. Amcamın oğlu var çok güzel site yapıyor, teyzemin bacağını bir site yapmış video bile eklemiş mantığı firmanızı PR açısından sadece geriye götürecektir. Site tasarımında içeriğine kadar profesyonel bir işkoludur. Belirli kuralları, işleyiş mantığı vardır. Eğer konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız siz de müşteri hizmetlerimiz ile en kısa sürede iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

eticaret web tasarım

Türkiye’de birçok orta ve küçük ölçekli firma doğru tasarımlar sayesinde dünya pazarında yer edinmeye başladı bile. Başta Bursa ve çevre illerinde olmak üzere yıllardır sunduğumuz birinci sınıf tasarım hizmetlerimiz sayesinde siz de küçük bir dev olabilir ve kısa sürede büyümeye başlayabilirsiniz.

Dijital çağda hiçbir şey hayal değil. Hayallerinizi gerçekleştirmek ise çok daha kolay. Türkiye’nin en uzman tasarım ekibi aracılığı ile sizlere birinci sınıf çözümler sunuyor ve şirketiniz ile çözüm ortağı oluyoruz. Kazan kazan ilkemiz sayesinde sadece biz değil sizin de kazanmanız için çabalıyoruz. Tasarım ve imaj çağından siz de geride kalmayın. Gelin zamanı birlikte yakalayalım.


Web Tasarım Konusunda Şirketlere İpuçları başlıklı blog 20-04-2016 19:13 tarihinde Koza Web tarafından eklendi.

 SON PAYLAŞILAN YAZI  

Bursa Web Tasarım

KOZA İnteraktif Bursa Web Tasarım Ajansı olarak, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiyeye yönelik web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi, seo hizmeti ve sosyal medya yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Web tasarım ajansı faaliyetlerimizde web sitesi tasarımı yan.. REFERANSLARIMIZDAN 
Artı Detay Mimarlık

Artı Detay Mimarlık

2015 yılında Mimar Mustafa Necati Gündüz tarafından mimarlık ve inşaat hizmetleri vermek üzere kurulmuş olan Artı Detay Mimarlık, bugüne kadar Türkiye'de ve Dünya’da birçok önemli mimari projelere öncülük etmiş ve başarılara imza atmıştır. Projelerin önplanda olduğu kurumsal ve responsive web sitesi tasarımı tarafımızdan yapılmıştır.

Verilen Hizmetler;
Web Tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi, Yönetim Panelli Web Sitesi