KOZA İnteraktif Web Tasarım Ajansı

KOZA İnteraktif; Kurumsal web sitesi tasarımı, e-ticaret sitesi, seo (arama motoru optimizasyonu), sosyal medya danışmanlığı, internet reklamı, google adwords, hosting, sunucu yönetimi ve e-mail marketing hizmetleri vermektedir.

Koza İnteraktif Web Tasarım Ajansı

2011 yılında BURSATICARET.NET olarak web tasarım faaliyetlerine başlayan firmamız bursada bir çok firmaya web tasarımı, seo, sosyal medya danışmanlığı ve matbaa hizmetleri vermiştir.

2015 yılı şubat ayı itibariyle firma ünvanımız “KOZA İnteraktif Web Tasarım Ajansı” olarak değişmiştir. İpek böceğinin ilahi kudret neticesinde uzun uğraşlar sonucu orta çıkardığı bir korunak olan koza kelimesini firma ünvanı olarak manasına uygun bir sebeple tercih etmiş bulunuyoruz. Koza İnteraktif web tasarım ajansı, firmanız için uzun uğraşlar ve analizler sonucunda en uygun projeyi sunmaktadır ve projemizin hayata geçmesinin ardından işinizin bir destekçisi ve firma kimliğinizin bir yanısıması olmaktadır. Siz pazarlama amacıyla gerekli gayreti gösterirken internette firmanızı 7/24 temsil eden online dükkanınızda işinizi daima destekler.

İnteraktif; yani etkileşimli..
Koza İnteraktif web tasarım ajansı, müşterileriyle iş süreçlerinin ardından da daima iletişimde kalır. Web sitenizin tasarımını yapıp bırakmaz, sürekli güncel kalması için özgün makaleler hazırlar, sosyal medya pazarlamasını yürütür, arama motoru optimizasyonunda düzenli hizmetler sunar.

Web tasarım ajansı, Koza İnteraktif aslında bir web tasarım ajansıdır, ancak müşterilerine çoğu zaman bilgi işlem departmanı gibi hizmet vermektedir. Web tasarımı hizmeti yanında matbaa ve baskı işleri, kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya danışmanlığı, internet reklamı ve web dünyasında ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her konuda sizlere destek olmaktadır.

Koza İnteraktif Web Tasarım Ajansı;

İşinize değer katar,

Marka bilinirliğinizi arttırır,

Markanızın imajını en doğru şekilde temsil edecek web hizmetleri üretir,

Etkileşimli hizmet üretimi ile nokta atışı çözümler sunar,

Şeffaf fiyat politikası ile adil ücretler sunar,

İhtiyaçlarınızı tespit eder ve teklifler sunar,

Tek elden çok iş, çok hizmet için uygun fiyatlar sunar,

Sizin için araştırır, analiz yapar ve raporlar,

Butik ajans mahiyetinde kurumsal hizmetler sunar,

Ve bir kahvenizi içmek için zaman zaman kapınızı çalar.


Hizmetlerimiz

Etiketler :kozainteraktif