Domain Hosting Sunucu

Hosting, web sitenizdeki dosyalar ve resimlerin, 7/24 yüksek hızda internet bağlantısı olan ve kesintisiz himet veren sunucularda tutulması..

Domain Hosting ve Sunucu Hizmetimiz

Domain Tescili

Domain yani alan adı tescili (www. alanadiniz .com) KOZA İnteraktif tarafından sizin adınıza yapılmaktadır.
Tüm alan adı uzantıları için domain tescil hizmeti alabilirsiniz.

Hosting Nedir?

Hosting, web sitenizdeki dosyalar ve resimlerin, 7/24 yüksek hızda internet bağlantısı olan ve kesintisiz himet veren sunucularda tutulması ve bu sunucularda size ayrılmış bir alandır diyebiliriz.

Hosting hizmeti yıllık olarak kiralanır ve kullanılır. Kurumsal e-posta kullanmak ve web sitenizin yayına açılabilmesi için hosting hizmeti almanız gerekmektedir.

KOZA İnteraktif hosting hizmetini Türkiyenin lider hosting firmalarından satın aldığı reseller ve kiralık sunucular üzerinden sağlamaktadır.

Yer sağlayıcı bilgisi için bakınız: (Metin Demiryürekli) https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Yer-Saglayici-Firma-L...

Sunucu Hizmeti

Büyük internet projeleri için tavsiye edebileceğimiz, ihtiyaca göre özelliklerde sunucu kiralama hizmetini sizin adınıza yapıyor ve yönetiyoruz.


Domain Hosting Sunucu Hizmetimiz
Diğer Hizmetlerimiz
WEB TASARIM BLOG

Google Mobil Uyumluluk

Google Mobil Uyumluluk Güncellemesi 21 Nisan 2015 tarihinde gerçekleşmişti. Google’ın bu güncellemesi ile birlikte mobil uyumlu web siteleri mobil uyumu olmayan web sitelerine oranla daha üst sıralarda yer alacak...


Erişilebilir web sitesi ayrı

Hayır, erişilebilir web sitesi ayrı bir site değildir. Web sitenizin tasarım aşamasında (sonradan da eklenebilir) erişilebilirlik kriterleri uygulanarak we..


Outlook 2010 E-posta Kurulumu ve

Aşağıdaki aşamaları inceleyerek Microsoft Outlook 2010 programında hesap oluşturabilir ve gerekli ayarlamaları yapabilrsiniz. 1- Microsoft Outlook 2010 pro..