Kiosk

Dilediğiniz ekran boyutu, android veya windows işletim sisteminde, kurumsal kimliğinize uygun kiosk tasarımı yapmaktayız.

Kiosk Tasarım

Kiosk Nedir?

Kiosk, inglizceden türkçeye çevrildiğinde; kulube, telefon kulübesi anlamlarına gelmektedir. Kiosk için herkesin bildiği bir örnek verecek olursa "bankamatik"ler diyebiliriz.

Temelde dokunmatik ekranlarda kullanıcıların ekrana dokunarak işlem yapmasını sağlar.

Kiosk Nerelerde Kullanılır?

Kiosk kullanım alanı oldukça geniş olmasına karşılık bizim kiosk tasarımı hizmei verdiğimiz asıl kullanım alanları, fuar gibi etkinliklerde stand yanında firma ve ürün tanıtımı yapmak amacıyla kullanılan kiosklardır.

Kiosk için gerekli sistemler nelerdir?

Android yada windows tabanlı sistemlerde kiosk tasarımı hazırlanabilir.

Hangi ekran boyutları kiosk için uygundur?

KOZA İnteraktif olarak firmaların fuar'larda tanıtım amaçlı kullanabileceği kiosk tasarımları hazırladığımız için 20 - 32 inc aralığını öneriyoruz. Ancak burada bir kısıtlama yoktur, dilediğiniz ekran boyutuna göre kiosk tasarım hizmeti verebilmekteyiz.


Kiosk tasarım genel bilgiler;

Fuar standınız yada işletmenizin tanıtımını yaptığınız bir alanda potansiyel müşterilerinize kendi başlarına ekrandan istedikleri bilgileri alma olanağı sağlayabilmek için tavsiye edebiliriz.

Dilediğiniz ekran boyutu, android veya windows işletim sisteminde, kurumsal kimliğinize uygun kiosk tasarımı yapmaktayız.

Kiosk sunumu için ihtiyacınız olanlar;

  1. Tablet, bilgisayar yada windows/android sistemli TV
  2. Kiosk tasarım

Kiosk Tasarım Fiyatları

Kiosk Tasarım5 Sayfa1.200,00 TL
Kiosk Tasarım10 Sayfa2.000,00 TL
Kiosk Tasarım11 ve üzeri sayfaTeklif alınız.


Etiketler :kiosk
Kiosk Hizmetimiz
Diğer Hizmetlerimiz
WEB TASARIM BLOG

Google Mobil Uyumluluk

Google Mobil Uyumluluk Güncellemesi 21 Nisan 2015 tarihinde gerçekleşmişti. Google’ın bu güncellemesi ile birlikte mobil uyumlu web siteleri mobil uyumu olmayan web sitelerine oranla daha üst sıralarda yer alacak...


Erişilebilir web sitesi ayrı

Hayır, erişilebilir web sitesi ayrı bir site değildir. Web sitenizin tasarım aşamasında (sonradan da eklenebilir) erişilebilirlik kriterleri uygulanarak we..


Outlook 2010 E-posta Kurulumu ve

Aşağıdaki aşamaları inceleyerek Microsoft Outlook 2010 programında hesap oluşturabilir ve gerekli ayarlamaları yapabilrsiniz. 1- Microsoft Outlook 2010 pro..