Profesyonel Ürün Çekimi

Profesyonel ürün ve mekan fotoğraf çekimi

Bursa Profesyonel Ürün Fotoğraf Çekimi


Ürün ve mekan çekimi olarak iki yönlü profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Ürün fotoğraf çekimi

Ürünlerinizin ambalajlı yada ambalajsız, konsept, dış çekim yada stüdyo çekimi şeklinde ürünü en iyi şekilde temsil edecek fotoğraf çekimini, fotoğrafların kullanılacak olan mecraya göre düzenlenmesini en uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Mekan fotoğraf çekimi

İşyerinizin iç ve dış mekan çekimlerini gerekli tüm ekipmanlarla birlikte maksimum kalitede olmasını sağlıyoruz. Fotoğrafların gerekli düzenlemeleri, temzilemeleride tarafımızdan yapılmaktadır.

Profesyonel Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

ÜrünAdetFiyat
Ürün Çekimi Stüdyo10 Adet150,00 TL
Ürün Çekimi Stüdyo100 Adet900,00 TL
Mekan Çekimi (iç ve dış)25 Adet250,00 TL

Yukarıdaki profesyonel ürün fotoğraf çekimi fiyat listesi ortalama fiyatlarımızdır. Ürün ve mekana göre fiyatlar değişebilmektedir.
Net fiyat alamak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Profesyonel Ürün Çekimi Hizmetimiz
Diğer Hizmetlerimiz
WEB TASARIM BLOG

Google Mobil Uyumluluk

Google Mobil Uyumluluk Güncellemesi 21 Nisan 2015 tarihinde gerçekleşmişti. Google’ın bu güncellemesi ile birlikte mobil uyumlu web siteleri mobil uyumu olmayan web sitelerine oranla daha üst sıralarda yer alacak...


Erişilebilir web sitesi ayrı

Hayır, erişilebilir web sitesi ayrı bir site değildir. Web sitenizin tasarım aşamasında (sonradan da eklenebilir) erişilebilirlik kriterleri uygulanarak we..


Outlook 2010 E-posta Kurulumu ve

Aşağıdaki aşamaları inceleyerek Microsoft Outlook 2010 programında hesap oluşturabilir ve gerekli ayarlamaları yapabilrsiniz. 1- Microsoft Outlook 2010 pro..