Mobil Web Sitesi

Web sitenizi üst sıralara taşımanın en doğru ve en hesaplı yöntemi, arama motoru optimizasyonu.

Mobil Web Sitesi Nedir?

Mobil web sitesi tasarımı, cep telefonundan internet sitesine girildiğini otomatik algılayarak, mobil site adresine yönlendirilir. Mobil site ise m.siteadi.com şeklinde bir subdomainde tutulur.

Mobil web sitenize gelen ziyaretçi sitenizi cep telefonu ekran boyutu ne ise ona uygun şekilde görüntüler. Mobil web sitelerinin responsive tasarım ile en önemli farkı tamamen mobil olarak hazırlanmasıdır. Bu sayede web sitenizdeki slayt, menüler, içerikler, resimler ve reklamlar gibi her unsur modifiye edilerek cep telefonu ekran boyutlarında en düzgün ve erişilebilir şekilde kullanım için hazırlanır.

Mobil web sSitesi ne zaman tercih edilmelidir?

Eğer daha önce mobil uyumlu olmayan bir web sitesi yaptırmış iseniz ve yeni responsive bir tasarım yaptıracak bütçeniz yok ise hali hazırda yayında olan web sitenize ek olarak tercih edebilirsiniz.


Mobil web sitesi fiyatları

Özgün tasarım bir web sitesi için nasılki liste fiyatı belirlenemiyorsa mobil web sitesi içinde liste fiyatı vermek doğru olmaz. Fakat ortalama bir web sitesi için (ana sayfa, hakkımızda, referanslar, ürünler, iletişim) yaklaşık alabileceğiniz teklf aşağıdaki şekildedir.

 

HizmetAçıklamaFiyat
Mobil Web SitesiStatik 5 Sayfa800,00 TL
Mobil Web SitesiStatik 10 Sayfa1.200,00 TL
Mobil Web SitesiDinamik İçerikli 10 Şablon1.500,00 TL


Mobil Web Sitesi Hizmetimiz
Diğer Hizmetlerimiz
WEB TASARIM BLOG

Google Mobil Uyumluluk

Google Mobil Uyumluluk Güncellemesi 21 Nisan 2015 tarihinde gerçekleşmişti. Google’ın bu güncellemesi ile birlikte mobil uyumlu web siteleri mobil uyumu olmayan web sitelerine oranla daha üst sıralarda yer alacak...


Erişilebilir web sitesi ayrı

Hayır, erişilebilir web sitesi ayrı bir site değildir. Web sitenizin tasarım aşamasında (sonradan da eklenebilir) erişilebilirlik kriterleri uygulanarak we..


Outlook 2010 E-posta Kurulumu ve

Aşağıdaki aşamaları inceleyerek Microsoft Outlook 2010 programında hesap oluşturabilir ve gerekli ayarlamaları yapabilrsiniz. 1- Microsoft Outlook 2010 pro..