Web Tasarım

Özgün web tasarım ihtiyaçlarınız için duyarlı, erişilebilir ve arama motoru dostu web siteleri tasarlıyoruz.

 

Web tasarım hizmetimiz;

 

Web tasarımı hizmetimizi Kurumsal Web Site Tasarımı ve kişisel web sayfası tasarımı olarak iki başlık altında tanımlayabiliriz.

Firmaların kurumsal kimliğine uygun özgün tasarımlar hazırlıyoruz,

Sadece web sitesi tasarımı değil, anlaşılabilir, göz yormayan, erişilebilir web siteleri tasarlıyoruz,

İsteğe göre responsive (tüm ekran boyutlarına duyarlı) yada mobil web sitesini de hazırlıyoruz,

Firmanın bulunduğu sektördeki rakiplerini inceliyor ve ihtiyaçlarını tespit ettikten sonra en doğru web tasarım projesini sunuyoruz. 

 

Mobil Web Sitesi

 

Mobil web sitesi tasarımı, cep telefonundan internet sitesine girildiğinde otomatik algılayarak, mobil siteye yönlendirilir. Mobil site ise m.siteadi .com şeklinde bir alt domainde tutulur. Mobil web sitenize gelen ziyaretçi sitenizi cep telefonu ekran boyutu ne ise ona uygun şekilde görüntüler. Mobil web sitelerinin responsive tasarım ile en önemli farkı tamamen mobil olarak hazırlanmasıdır. Bu sayede web sitenizdeki slayt, menüler, içerikler, resimler ve reklamlar gibi her unsur modifiye edilerek cep telefonu ekran boyutlarında en düzgün ve erişilebilir şekilde kullanım için hazırlanır.


 


Duyarlı Web Siteleri (responsive)

Duyarlı web siteleri bilgisayar, tablet ve mobil ekranlar için tasarlanmış, hangi ekran boyutundan girilirse şablonu o ekran boyutuna göre şekillendiren web siteleridir.

Mobil internet kullanımının yaygınlaştığı günümüzde responsive tasarımda tercih sebebi olmaya başlamıştır. 


Erişilebilir Web Siteleri (Görme Engelliler İçin Kolay Kullanılabilen Web Sitesi)

Erişilebilir websitesi tasarımı, görme engellilerin kullandıkları ekran okuma programları ile web sitenizde kolaylıkla gezinebilmeleri için hazırlanan bir dizi işlemlerdir. Klavye kısayolları, resimlerin okunması ve menülerin ayırt edilebilir olması bunlara örnek olarak verilebilir. Erişilebilir web siteleri aynı zamanda arama motorlarıyla da daha uyumludur. Erişimi kolaylaştırılmış web sitelerini arama motorlarının botlarınında okuması kolaylaşır ve bilgilerinizi daha detaylı olarak veritabanına kaydeder.
Web Tasarım Hizmeti

Koza İnteraktif bursa web tasarım hizmeti kapsamında müşterileri ile %100 etkileşimli ve ihtiyaç odaklı projeler üretir. Sadece web sitesinin tasarımını yapmakla kalmaz, yönetim paneli eğitimini verir, seo (arama motoru optimizasyonu) ipuçlarını paylaşır ve web sitenizden maximum kazanım elde etmeniz için sizinle sürekli etkileşimde kalır.

 


Web Tasarım Hizmetimiz
Diğer Hizmetlerimiz
WEB TASARIM BLOG

Google Mobil Uyumluluk

Google Mobil Uyumluluk Güncellemesi 21 Nisan 2015 tarihinde gerçekleşmişti. Google’ın bu güncellemesi ile birlikte mobil uyumlu web siteleri mobil uyumu olmayan web sitelerine oranla daha üst sıralarda yer alacak...


Erişilebilir web sitesi ayrı

Hayır, erişilebilir web sitesi ayrı bir site değildir. Web sitenizin tasarım aşamasında (sonradan da eklenebilir) erişilebilirlik kriterleri uygulanarak we..


Outlook 2010 E-posta Kurulumu ve

Aşağıdaki aşamaları inceleyerek Microsoft Outlook 2010 programında hesap oluşturabilir ve gerekli ayarlamaları yapabilrsiniz. 1- Microsoft Outlook 2010 pro..